O nas
O nas

Euroimpex Polska Sp. z o. o. została założona w 2003 roku. Jej główny zakład produkcyjny znajduje się na obrzeżach Warszawy i zatrudnia ponad 100 pracowników produkcyjnych oraz 20 wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Firma specjalizuje się w produkcji nietoksycznych pułapek klejowych pod marką prywatną na rynku globalnym. Produkty dostarczone przez Euroimpex Polska Sp. z o. o. są przeznaczone dla klientów działających na rynku produktów profesjonalnych i konsumenckich. Aby zapewnić wysoką jakość pułapek, każdy etap produkcji jest regularnie analizowany. Również wszystkie surowce, materiały i komponenty stosowane w procesie produkcji pułapek klejowych są starannie dobierane.

Dzięki laboratorium badawczo-rozwojowemu, a także regularnej kontroli procesu produkcyjnego nadzorowanej przez Dział Kontroli Jakości, firma gwarantuje, że jej produkty spełniają najwyższe standardy jakości. Ponadto w celu optymalizacji procesów produkcyjnych oraz opracowywania nowych i ulepszania istniejących produktów firma od wielu lat współpracuje z instytutami, uniwersyteckimi laboratoriami badawczymi i wybitnymi specjalistami w dziedzinie entomologii i nauk przyrodniczych. Należy również podkreślić, że dzięki wdrożeniu procedur ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, ISO BS OHSAS 18001: 2007, Euroimpex Polska Sp. z o. o. przestrzega norm jakości, a także norm związanych z zarządzaniem środowiskowym oraz BHP.

Oferta
Oferta

Produkcja pułapek klejowych przeciwko owadom pod marką prywatną dla klientów na całym świecie.

Komercyjny projekt naukowy programów badawczych realizowanych we współpracy z krajowymi i zagranicznymi organizacjami naukowymi i laboratoriami.

E-commerce – sprzedaż detaliczna w Internecie. Kanał internetowy z pułapkami na owady przeznaczonymi dla rolnictwa. Hurtowa dystrybucja produktów do kontroli szkodników w rolnictwie.

Produkcja kubków EPS. Produkcja tub papierowych. Dystrybucja hurtowa naczyń jednorazowych i akcesoriów HoReCa.

Oferta
ZOBACZ CO ROBIMY
Kariera
PRACUJ Z NAMI

Copyright © 2021 Euroimpex Polska Sp. z o.o.